logotyp
Login

Stránky pro bytová družstva a SVJ

Stránky pro bytová družstva a společenstva vlastníků bytových jednotek

Pro bytová družstva a společenstva vlastníků bytových jednotek nabízíme zvýhodněné stránky Nonprofit pro neziskové organizace. U webů bytových družstev a SVJ obvykle mívá ke stránkám uživatelský přístup mnoho osob. Výhodou těchto stránek je možnost nastavení práv pro jednotlivé skupiny uživatelů i samotné uživatele. Družstvo může veřejně vyvěsit na svůj web např. zápisy ze schůzí, jež se týkají všech občanů družstva. Ne všechna data jsou však určena očím veřejnosti. Weby bytových družstev či SVJ mohou sestávat z části určenou pro veřejnost, kde se bytové družstvo prezentuje jako celek.

 

Další část webu lze využít pro skryté sekce, do nichž mají přístup pouze vybraní uživatelé. Takové sekce jsou chráněny unikátním heslem a zobrazují se pouze po přihlášení do administrace webových stránek bytového družstva. Družstva mohou spravovat stovky bytových domů, jednotlivé domy a jejich data se na webu zobrazují jen vybrané skupině, která má pro tyto domy oprávnění.

Skryté sekce mohou sloužit pro zobrazení informací zodpovědným osobám.

 

Před zraky veřejnosti lze schovat:

- dokumenty ohledně správy domů a bytů, přehled plateb, přehled záloh, stav fondu oprav, výběrová řízení na opravy a servis domů, kontakt na zodpovědné osoby, plánované opravy a rekonstrukce, seznam dlužníků a neplatičů...

 

Součástí stránek mohou být dolňkové moduly

 

Modul Directmail slouží k rozesílání zpráv a aktualit hromadně přímo z webových stránek. Administrátor si může vytvořit skupiny adres, na něž se budou jednotlivé zprávy rozesílat.

 

Více modulů naleznete zde.

Internetový obchod - tvorba | Tvorba webových stránek s administrací
HOME BEST4WEB

Pro Webdesign studio vytvořilo ALS © 2009/13 : tvorba web stránek & webdesign - web stránky