logotyp
Login

Prodej charitativních výrobků online

Neziskové stránky kombinované s eshopem

Neziskové stránky kombinované s eshopem Weby dobročinných organizací vytvořené naší firmou lze kombinovat s eshopem. Web může splnit informativní charakter a zároveň motivovat dárce ke koupi předmětů, vytvořených např. v chráněných dílnách lidmi se zdravotním postižením. Výtěžek z prodeje na neziskových webových stránkách lze použít např. na podporu handicapovaných občanů a jejich začlenění do běžného života. Do pravého či levého ...

Weby speciálních škol, pro žáky se specifickými vzdělávacími potřebami

Weby speciálních škol, pro žáky se specifickými vzdělávacími potřebami

Speciální školy, v nichž se vzdělávají handicapovaní žáci se specifickými vzdělávacími potřebami, mohou kombinovat školní web s eshopem a získat více financí pro provoz školy. Prodávat lze výtvory handicapovaných žáků, školní časopis v tištěné či elektronické podobě. Výtěžek z prodeje na školním webu lze použít na nákup speciálních pomůcek, usnadňujících sebeobsluhu a výuku dětí a mládeže.

Některé školy spolupracují přímo s dobročinnými organizacemi. Prohlédněte si web www.zsp-vimperk.cz. Tato škola spolupracuje s organizací Konto Bariéry. Žáci školy malují pro Konto Bariéry obrázky.

stranka-poptavka-levneho-webu-16

Revoluční Nonprofit eshop k podpoře chráněných dílen

Využít můžete i tvorbu webu s internetovým obchodem Nonprofit eshop, díky kterému snadno nabídnete zboží na internetu. Stránky Nonprofit eshop jsou novinkou roku 2014. Dobročinné organizace mohou snadno zapojit handicapované občany do pracovního procesu a pomoci jim najít uplatnění na trhu práce. V chráněných dílnách často vznikají unikátní, ručně vytvářené výrobky. Některé z nich mají praktické využití a jiné mohou sloužit jako originální dárkové předměty s uměleckou hodnotou. Mnozí handicapovaní občané mají výrazný výtvarný talent. Nonprofit eshop může obsahovat až 500 položek zboží. Výrobky z chráněných dílen se dostanou na oči veřejnosti a pomocí eshopu je mohou nakupovat lidé z celé republiky, kteří tak udělají radost sobě i jiným. Nonprofit eshop je mnohem praktičtější, než prodej výrobků dobrovolnými pouličními prodejci. Zákazník si může v klidu vybrat zboží, které se mu líbí a vzroste jeho zájem o dobročinnou organizaci, která mu nevnucuje konkrétní produkt. Zákazník se o koupi rozhodne svobodně, vybere si výrobek dle vlastního vkusu a může se do eshopu vracet opakovaně.

Dobročinné organizace mohou využít u stránek Nonprofit eshop různé doplňkové moduly, např. k zjištění Historie objednávek. Příznivce, kteří nakupují pravidelně a opakovaně mohou zvát např. na různá setkání sponzorů. Nonprofit eshop dává možnost uplatnění handicapovaným a zároveň vytváří prostor široké veřejnosti, aby se zapojila do dobročinnosti mnoha způsoby.

Internetový obchod - tvorba | Tvorba webových stránek s administrací
HOME BEST4WEB

Pro Webdesign studio vytvořilo ALS © 2009/13 : tvorba web stránek & webdesign - web stránky