logotyp
Login

Dotované neziskové stránky

Stránky pro kluby a klubová sdružení

Některá klubová sdružení stále nemají vlastní webové stránky a jejich představitelé se domnívají, že vytvoření stránek pro klub bývá ztrátou času. Ceny komerčních webů jsou příliš vysoké a klub raději investuje prostředky na různé klubové aktivity.

Tvorba webu pro klub může být přínosná nejen pro jeho aktivní členy. Klubové stránky vytvořené profesionály usnadňují nábor nových členů a upevňují jádro klubu. Když v průběhu času někteří členové klubu odcházejí, je nutné klub omladit a získat nové stoupence.

Weby pro sportovní kluby – podpora sportu nejen pro mladší ročníky

Weby pro sportovní kluby – podpora sportu nejen pro mladší ročníky

Když se děti příliš válí, zatočíme s pecivály. Sportovní kluby a kluby pro mládež mají velmi důležité poslání. Současná generace má mnohem méně tělesného pohybu než generace předchozí a obezita trápí i malé děti. Potrava je na dosah v supermarketech lidé v dnešní společnosti již nemusí bojovat o přežití. Hýbeme se málo, máme sedavá zaměstnání a tloustneme.

Rádi podporujeme sportovní kluby pro děti a mládež s dotovanými weby Nonprofit. Děti je třeba motivovat již od malička a pěstovat v nich nadšení pro sport a kolektivní hry. S webem pro neziskové sportovní kluby dokážete přilákat více dětí a podchytit jejich sportovní talenty v útlém věku. Nechte si vytvořit web Nonprofit pro sportovní klub a přilákejte do svých řad více dětí.

Weby pro mateřská centra

Weby pro mateřská centra

Tvorba webů Nonprofit pro mateřská centra umožňuje klubům dětí a maminek, aby se více otevřely veřejnosti. Naše weby pro mateřská centra mají natolik snadnou administraci, že správu těchto stránek maminky ovládnou během krátkého okamžiku. Stránky mateřských center a klubů dětí a maminek lze doplnit modulem BAZ – (blok automatického zobrazení textů) v pravém sloupci webu. Mateřské centrum takto může upozornit své příznivce na nejbližší plánované akce.

Výhodou stránek Nonprofit pro mateřská centra oproti tzv. webům zcela zdarma jsou automatické aktualizace a kompatibilita s nejmodernějším i zastaralejším hardwarem i softwarem. Získáte profesionální stránky s redakčním systémem, uživatelsky totožné jako weby z komerčního prostředí. S weby Nonprofit pro mateřská centra mohou kluby dětí a maminek oslovit místní i vzdálenější sponzory a získat prostředky na společenské akce, na něž mohou přizvat i veřejnost. Maminky mohou být kulturně činné a nezůstávají během rodičovské dovolené v sociální izolaci.

Stránky pro kluby seniorů

Stránky pro kluby seniorů

Kluby a sdružení seniorů jsou výrazným motivačním nástrojem, jak udržet seniory v důchodovém věku zdravé a aktivní. Senioři, kteří bydlí daleko od své rodiny či trpí různými zdravotními problémy se často ocitají v sociální izolaci, která má na svědomí zhoršení jejich zdravotního stavu. Dotovaná cena stránek klubů pro seniory by měla klubům zajistit větší zájem a ohlas veřejnosti. Každý si zaslouží prožít plnohodnotné stáří, i když se někteří senioři neobejdou bez pomoci bližních.

Důchod je dobou odpočinku, kdy již senioři nemusí myslet na každodenní pracovní povinnosti a měli by si tuto životní etapu užít po svém. Seniorské kluby mohou na svých stránkách zveřejnit nabídku zájmových činností, zájezdů či služeb pro seniory. Jednotliví členové klubu mohou mít vlastní přístup do administrace stránek, s možností nastavení uživatelských práv.

Internetový obchod - tvorba | Tvorba webových stránek s administrací
HOME BEST4WEB

Pro Webdesign studio vytvořilo ALS © 2009/13 : tvorba web stránek & webdesign - web stránky