Login

Prodej charitativních výrobků online

Neziskové stránky kombinované s eshopem

Neziskové stránky kombinované s eshopem Weby dobročinných organizací vytvořené naší firmou lze kombinovat s eshopem. Web může splnit informativní charakter a zároveň motivovat dárce ke koupi předmětů, vytvořených např. v chráněných dílnách lidmi se zdravotním postižením. Výtěžek z prodeje na neziskových webových stránkách lze použít např. na podporu handicapovaných občanů a jejich začlenění do běžného života. Do pravého či levého ...
Více informací

Weby speciálních škol, pro žáky se specifickými vzdělávacími potřebami

Weby speciálních škol, pro žáky se specifickými vzdělávacími potřebami

Speciální školy, v nichž se vzdělávají handicapovaní žáci se specifickými vzdělávacími potřebami, mohou kombinovat školní web s eshopem a získat více financí pro provoz školy. Prodávat lze výtvory handicapovaných žáků, školní časopis v tištěné či elektronické podobě. Výtěžek z prodeje na školním webu lze použít na nákup speciálních pomůcek, usnadňujících sebeobsluhu a výuku dětí a mládeže.

Některé školy spolupracují přímo s dobročinnými organizacemi. Prohlédněte si web www.zsp-vimperk.cz. Tato škola spolupracuje s organizací Konto Bariéry. Žáci školy malují pro Konto Bariéry obrázky.

stranka-poptavka-levneho-webu-16

Revoluční Nonprofit eshop k podpoře chráněných dílen

Využít můžete i tvorbu webu s internetovým obchodem Nonprofit eshop, díky kterému snadno nabídnete zboží na internetu. Stránky Nonprofit eshop jsou novinkou roku 2014. Dobročinné organizace mohou snadno zapojit handicapované občany do pracovního procesu a pomoci jim najít uplatnění na trhu práce. V chráněných dílnách často vznikají unikátní, ručně vytvářené výrobky. Některé z nich mají praktické využití a jiné mohou sloužit jako originální dárkové předměty s uměleckou hodnotou. Mnozí handicapovaní občané mají výrazný výtvarný talent. Nonprofit eshop může obsahovat až 500 položek zboží. Výrobky z chráněných dílen se dostanou na oči veřejnosti a pomocí eshopu je mohou nakupovat lidé z celé republiky, kteří tak udělají radost sobě i jiným. Nonprofit eshop je mnohem praktičtější, než prodej výrobků dobrovolnými pouličními prodejci. Zákazník si může v klidu vybrat zboží, které se mu líbí a vzroste jeho zájem o dobročinnou organizaci, která mu nevnucuje konkrétní produkt. Zákazník se o koupi rozhodne svobodně, vybere si výrobek dle vlastního vkusu a může se do eshopu vracet opakovaně.

Dobročinné organizace mohou využít u stránek Nonprofit eshop různé doplňkové moduly, např. k zjištění Historie objednávek. Příznivce, kteří nakupují pravidelně a opakovaně mohou zvát např. na různá setkání sponzorů. Nonprofit eshop dává možnost uplatnění handicapovaným a zároveň vytváří prostor široké veřejnosti, aby se zapojila do dobročinnosti mnoha způsoby.

Internetový obchod - tvorba | Tvorba webových stránek s administrací
HOME BEST4WEB

Pro Webdesign studio vytvořilo ALS © 2009/13 : tvorba web stránek & webdesign - web stránky