Tvorba neziskového webu s administrací a redakčním systémem

Co vám přinese tvorba webu s redakčním systémem

Co vám přinese tvorba webu s redakčním systémem

Dobročinné neziskové organizace obvykle nemají mnoho času na aktualizaci webových stránek. Proto jim nabízíme dotované stránky s redakčním systémem Velký Web, který umožňuje rychlé provádění změn na webu. Změny na webu jsou viditelné okamžitě po jejich uložení do administrace. Správa stránek je velmi jednoduchá, uživatelé mají k dispozici mnoho doplňkových modulů, s nimiž jsou stránky stále živé, aktuální a přehledné.

Web se vám může den co den přizpůsobovat. Stačí jen chvilička a na stránkách přibývají akce, novinky nebo články, jimiž oslovujete příznivce a sponzory. Pomocí webu můžete živě komunikovat s veřejností, rozesílat vaše novinky s modulem Directmail.

Revoluční Nonprofit eshop k podpoře chráněných dílen

Revoluční Nonprofit eshop k podpoře chráněných dílen Využít můžete i tvorbu webu s internetovým obchodem Nonprofit eshop, díky kterému snadno nabídnete zboží na internetu. Stránky Nonprofit eshop jsou novinkou roku 2014. Dobročinné organizace mohou snadno zapojit handicapované občany  do pracovního procesu a pomoci jim najít uplatnění na trhu práce. V chráněných dílnách často vznikají unikátní, ručně vytvářené výrobky. Některé z nich mají ...
Více informací

Mám zájem o tvorbu neziskového webu s redakčním systémem

Jméno / Firma:*
Telefon:*
E-mail:*
Upřesnění, obor:
Mám zájem i o Nonprofit e-shop :
Internetový obchod - tvorba | Tvorba webových stránek s administrací
Login
HOME BEST4WEB

Pro Webdesign studio vytvořilo ALS © 2009/13 : tvorba web stránek & webdesign - web stránky